SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Samovar 4914040
nr 491 4040
Samovar
nysilver, 1800-tal, höjd: 29
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 oktober 2007
kl 17:07:55
350 kr
400 kr
450 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.